Головна Ранги і звання Характеристика зброї Про VAC Типи стрільби

Ранги в Counter Strike Global Offensive:

Ранги в cs go - це своєрідна система ELO поінтів. По суті, її можна порівнювати з системою MMR в грі Dota 2, тільки тут не відображаються очки, які ви набираєте або втрачаєте за гру. Замість цього тут є проміжні етапи звань, які можна підвищувати шляхом перемог в змагальних іграх. Чим більше у вас буде перемог поспіль - тим швидше буде підніматися і ваш rank. Відповідно, якщо будете постійно програвати - система може знизити вас в званні. Найнижчий ранг в грі - Silver 1, найвищий - Global Elite.

Зображення усіх рангів:

Ранг можна підіймати граючи у режимі про які було написано на головній сторінці у пункті "Режими гри"!

Калібрування звань в Counter Strike Global Offensive:

Калібрування звань в CS:GO - невід'ємна частина кожного новачка, на шляху до змагальних ігор. Вона складається з 10 проміжних ігор, після яких система визначить ваш rank. На скільки відомо, найвищий ранг після калібрування, який може бути - Legendary Eagle Master, від якого не так вже й далеко до Global Elite.

Дуже важливим моментом є те, що ви не зможете отримати доступ до калібрування, поки не отримаєте 3 рівень профілю, про який говорилося вище. Підвищувати його можна граючи в стандартному режимі CS:GO (Casual) або ж на Deathmatch, тільки на офіційних серверах Valve. Раніше можна було пройти калібрування за один день, але зараз, вигравши 2 гри поспіль, в цей період, або ж просто провівши 3 гри - ви отримаєте тимчасове заблокування на 21 годину.