Головна Ранги і звання Характеристика зброї Про VAC Типи стрільби

Тип стрільби "Tapping" - стрільба по одній пулі.

Tейпінг - це стрільба по одній пулі, пріоритетом якої є голова супротивника. Цей вид стрільби ефективний на середніх і далеких дистанціях. Ефективний при стрільбі з гвинтівок (M4A4, M4A1-S, AK-47, FAMAS, Galil AR) і пістолетів (Usp-s, P2000, Glock-18, P250, Tec-9, Five-Seven, Desert Eagle).

Тренуватися тейпінгу - легко: рухаємося, зупиняємося, стріляємо, рухаємося в іншу сторону, зупиняємося, стріляємо. Головне не стріляти стоячи на місці, інакше промахнувшись один раз, ви вже станете легкою ціллю для противника. Тому стрільбу потрібно виробляти перебуваючи в стрейфі.

Тип стрільби "Bursting" - стрільба короткими чергами.

Берстінг - стрільба кородкими чергами. Як на мене, цей вид стрільби набагато мобільніший тейпінга і спрею, якщо поєднувати його з стрейфами. Така стрільба можлива на середніх і далеких дистанціях.

Тренування, проходить так само як і в тейпінге - в стрейфі. У всіх гвинтівок перші 5 куль є прямою вертикальною лінією, тому для успішного берстінга досить трохи опускати приціл вниз і постріли будуть набагато точніші.

Тип стрільби "Spraying - безперервна стрільба."

Спреінг - безперервна контрольована стрільба. Під час спрею з будь-якої зброї, воно починає відписувати певну траєкторію в просторі. Це і є віддача. У кожного зброї - своя віддача.

Тренування: пропишіть в консоль sv_showimpacts 1 для того, що б краще бачити куди потрапляють кулі та gods - для безсмертя ботів. І починайте спрей від голови і опускайте з часом приціл вниз.